سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

16 تیم پلی آف حریفان را شناختند

/ پنج شنبه, ۸ بهمن ۱۳۹۴
/ KermanNews

لیگ دسته یک والیبال؛

هفته پایانی دور مقدماتی لیگ دسته یک والیبال با چهار دیدار پیگیری شد و 16 تیم مرحله پلی آف حریفان خود را شناختند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛  هفته دهم و پایانی دور مقدماتی لیگ دسته یک والیبال با چهار دیدار پیگیری شد تا رتبه بندی نهایی چهار گروه این رقابت ها مشخص شود و 16 تیم مرحله پلی آف حریفان خود را بشناسند. 

هفته پنجم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان ایران یادواره 200 شهید والیبالیست روز چهارشنبه با چهار دیدار پیگیری شد.

در گروه نخست دو تیم گل گهر سیرجان و رعد پدافند اصفهان که 9 امتیاز داشتند موفق به شکست حریفان خود لاستیک بارز کرمان و پارس مهر فارس با نتیجه سه بر صفر شدند و هر دو تیم 12 امتیازی شدند.

در این گروه تیم های گل گهر سیرجان، رعد پدافند اصفهان، پارس مهر فارس و لاستیک بارز کرمان به ترتیب با 12، 12، 7 و 5 رتبه های اول تا چهارم را به دست آوردند تا در مرحله نخست پلی آف به صورت ضربدری به مصاف تیم های اول تا چهارم گروه چهارم این رقابت ها بروند.

دو دیدار گروه دوم هفته پایانی لیگ دسته یک قبلا برگزار شده بود و تیم های مقاومت فرمانداری مهاباد و عقاب تهران برابر ملوان تهران و حمل و نقل سراسری سرمست به پیروزی رسیدند.

تیم های مقاومت فرمانداری مهاباد (18 امتیاز)، عقاب تهران (16 امتیاز)، شهرداری جوان ارومیه (14 امتیاز)، ملوان تهران (8 امتیاز) و حمل و نقل سرمست کرمانشاه (4 امتیاز) در رتبه های اول تا پنجم این گروه قرار گرفتند تا چهار تیم برتر به مرحله پلی آف صعود کنند و حریف تیم های چهارم تا اول گروه سوم شوند.

در گروه سوم لیگ دسته یک، شهرهای کاشان و بجنورد میزبان هفته دهم بودند که دیدار بجنورد به دلیل انصراف تیم اراک از مسابقه پایانی برگزار نشد و شهرداری اراک سه بر صفر (باخت فنی) بازنده اعلام شد.

در دیگر مسابقه این گروه تیم متین دامغان موفق به شکست میزبان خود آکادمی باریج اسانس کاشان با نتیجه سه بر یک شد.

در گروه سوم نیز تیم های شهرداری اراک، شهرداری بجنورد، متین دامغان، پاس خراسان و آکادمی باریج اسانس کاشان به ترتیب با 20، 17، 11، 7 و 3 امتیاز رتبه های اول تا پنجم را به دست آوردند تا تیم های اول تا چهارم در مرحله پلی آف به مصاف حریفان خود در گروه دوم بروند.

در گروه چهارم تیم کاله جوان که با 21 امتیاز از 7 برد در صدر جدول قرار داشت، این هفته استراحت کرد و با 21 امتیاز در صدر جدول باقی ماند.

در این گروه تیم آرشام بابلسر که با دو امتیاز در رتبه پنجم بود و امید به صعود به مرحله پلی آف نداشت از مسابقه با سازمان عمران شهرداری ساری انصراف داد و با باخت فنی سه بر صفر روبرو شد و از دور مسابقات کنار رفت.

در آخرین دیدار هفته پایانی لیگ دسته یک نیز تیم ترکمن صحرای آق قلا میزبان سفیر گیلان بود و در دیداری سنگین سه بر دو به پیروزی رسید.

در این گروه تیم های کاله جوان، سازمان عمران شهرداری ساری، سفیر گیلان و ترکمن صحرای آق قلا به ترتیب با 21، 20، 9 و 8 امتیاز در رتبه های اول تا چهارم قرار گرفتند تا حریف تیم های چهارم تا اول گروه یک در مرحله پلی آف شوند.

نتایج کامل دیدارهای هفته دهم لیگ دسته یک به قرار زیر است:

گروه اول:

رعد پدافند اصفهان 3– پارس مهر فارس صفر (25 بر 14، 25 بر 22 و 25 بر 18)

گل گهر سیرجان 3 – لاستیک بارز کرمان صفر (25 بر 21، 25 بر 17 و 25 بر 23) 

گروه سوم:

آکادمی باریج اسانس کاشان یک – متین دامغان 3 (23 بر 25، 20 بر 25، 25 بر 22 و 18 بر 25) 

شهرداری بجنورد 3 – شهرداری اراک صفر (باخت فنی سه ست 25 بر صفر) 

گروه چهارم:

ترکمن صحرای آق قلا 3– سفیر گیلان 2 (25 بر20، 22 بر 25، 20 بر 25، 25 بر 20 و 15 بر 9) 

سازمان عمران شهرداری ساری 3 – آرشام بابلسر صفر (باخت فنی سه ست 25 بر صفر)

در مرحله نخست پلی آف لیگ دسته یک، تیم های اول تا چهارم دو گروه یک و چهار و گروه های دوم و سوم به صورت ضربدری با هم مسابقه خواهند داد تا بعد از دو برد از سه مسابقه، هشت تیم برتر معرفی شوند.

تیم ها و هشت دیدار مرحله نخست پلی آف لیگ دسته یک مردان به قرار زیر است:

گل گهر سیرجان – ترکمن صحرای آق قلا

رعد پدافند اصفهان – سفیر گیلان

پارس مهر فارس – سازمان عمران شهرداری ساری

لاستیک بارز کرمان – کاله جوان 

مقاومت فرمانداری مهاباد – پاس خراسان 

عقاب تهران – متین دامغان 

شهرداری جوان ارومیه – شهرداری بجنورد 

ملوان تهران – شهرداری اراک

منبع خبر : واحد مرکزی خبر

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.