یکشنبه, ۱ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

۶ هزار دانش‌آموز کرمانی آموزش های ایمنی و آتش‌نشانی را فرا گرفتند

/ چهارشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

علی عسکری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه این سازمان هر ساله آموزش شهروندان را در اولویت کاری خود قرار می دهد، ادامه داد: در این راستا بیش از ۶۰۰ نفر از کارمندان ادارات مختلف سطح شهر نیز آموزش‌های لازم را در این زمینه فرا گرفته‌اند.

وی از بازدید ایمنی از مساجد و تکایای سطح شهر و صدور ۱۵۲ دستورالعمل ایمنی از منازل مسکونی، واحدهای تجاری و اداری را از دیگر اقدامات انجام شده در مدت زمان یاد شده خبر داد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان با تاکید بر اهمیت نصب هیدرانت در کلیه معابر سطح شهر، گفت: طی سه ماه گذشته چهار شیر هیدرانت در معابر نصب شده است و بر اساس اولویت در دیگر معابر نیز نصب می‌شود.

عسکری اضافه کرد: این سازمان در راستای ارتقای سطح توانمندی و سرعت عمل نیروها علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی، در مانورهای مختلف ششرکت کرده است.

وی اضافه کرد: این سازمان برای ایمنی بیشتر و رفاه حال شهروندان در مناسبت‌های مختلف از جمله نماز جمعه، راهپیمایی‌ها و مسابقات ورزشی حضور یافته و در صورت نیاز به شهروندان خدمات ارائه کرده است.

عسکری با اشاره به اینکه متاسفانه هر ماهه شاهد وقوع حوادث مختلف از جمله حریق، حادثه در کوه و تصادفات هستیم، از شهروندان خواست با رعایت مسائل ایمنی از وقوع حوادث جلوگیری کنند.

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.