چهارشنبه, ۴ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

کشف بیش از ۶۰۰ کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس کرمان

/ پنج شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان، رضا بنی‌اسدی‌فر اظهار داشت: با اشرافیت کامل اطلاعاتی و کنترل مبادی استان، تکاوران قرارگاه عملیاتی ابوذر و پلیس مواد مخدر استان موفق شدند، حدود یک تن مواد مخدر را در دو عملیات جداگانه کشف کنند.

وی گفت: ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ کهنوج با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی از حمل و جابه‌جایی مواد مخدر توسط قاچاقچیان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور خود قرار دادند.

بنی‌اسدی بیان داشت: ماموران با تشکیل اکیپی به مسیر حرکت قاچاقچیان در محور کهنوج – قلعه‌گنج اعزام و پس از تعقیب و مراقبت به یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند، اما راننده خودرو بدون توجه به اخطار پلیس با افزایش سرعت و حرکات مارپیچ اقدام به فرار کرد.

وی تصریح کرد: در نهایت بر اثر سرعت زیاد و عدم کنترل راننده، خودرو در داخل شهر کهنوج واژگون و متهمان متواری شدند اما با تلاش ماموران دو سرنشین خودرو دستگیر شدند.

بنی‌اسدی گفت: ماموران موفق شدند در بازرسی از این خودرو ۶۴۳ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک، یک قبضه سلاح غیرمجاز و مقادیری مهمات را کشف و راننده خودرو و سرنشین آن را نیز دستگیر کنند.

  /

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.