سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در محور کهنوج به بندرعباس

/ چهارشنبه, ۶ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا بنی اسدی فر افزود: در پی کسب خبری مبنی بر ورود محموله سنگین مواد مخدر از استان های جنوب شرقی به سمت هرمزگان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به اشرافیت پلیس بر مناطق مختلف و مسیرهای انحرافی گفت: ماموران ایست و بازرسی شهید شعبانی منوجان حین کنترل خودرو های عبوری در محور اصلی کهنوج – بندرعباس به یک دستگاه کامیون دانگ فانگ حامل دیوار پیش ساخته کانکس که از ایرانشهر عازم بندرعباس بود مشکوک شده ودستور توقف آن را صادر کردند.
وی افزود: ماموران خودرو را به پارکینگ انتقال داده و در بازرسی تخصصی به عمل آمده تعداد ۱۹۶ کیسه حاوی تریاک به وزن ۲ تن که به طرز بسیار ماهرانه ای داخل کامیون جاساز شده بود را کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان در پایان ضمن بیان اینکه موادمخدر کشف شده و کامیون توقیفی به مراجع قضایی تحویل داده شد اظهار کرد: پلیس در راستای وظایف ذاتی خود در بخش های مختلف بویژه مبارزه با قاچاق مواد مخدر، تلاش های شبانه روزی را برای افزایش احساس امنیت در جامعه انجام می دهد و لازم است مردم نیز در این زمینه با پلیس همکاری داشته باشند.
استان کرمان به دلیل نزدیکی به مرزهای شرقی محل تردد و ترانزیت باندها و قاچاقچیان مواد مخدر است.
خبرنگار: داوود رجبی ** انتشار دهنده: نجمه حسنی*
۷۴۳۷/۳۰۲۹

 

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.