سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

کتاب «چیستی و چرایی تربیت در اندیشه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی» منتشر شد

/ شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، حجت‌الاسلام عباس توان صبح امروز در آیین گرامیداشت نخستین سالگرد ارتحال آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در کرمان اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی به عنوان یک مبارز و مجاهد بزرگ در راه پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی را در کنار حضرت امام داشت و با مال و جان در راه انقلاب اسلامی کوشید.

وی بیان داشت: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و مدیری مدبر بود و برای آباد کردن کشور بعد از خرابی‌های جنگ هشت ساله تلاش کرد و همه ما آیت‌الله را به عنوان سیاست‌مداری بزرگ می‌شناسیم و همه اینها در ذهن ما هست، اما شخصیت وی ابعاد ناشناخته‌ای دارد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کرمان ادامه داد: در جلسه‌ای با استاندار کرمان درخواست کردیم به‌عنوان دانشگاه فرهنگیان به جنبه‌‌های ناشناخته شخصیت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی بپردازیم و استاندار کرمان هم از این موضوع پشتیبانی و حمایت کرد.

توان یادآور شد: تیمی در گروه علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان تشکیل شد و روی آرای تربیتی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و آثار وی کار کرد که حاصل آن کتابی با عنوان «چیستی و چرایی تربیت در اندیشه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی» است و امروز این کتاب رونمایی می‌شود.

انتهای پیام/و

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.