چهارشنبه, ۴ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان از نمایشگاه کتاب بازدید کرد

/ سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان امشب در شانزدهمین نمایشگاه کتاب کرمان حاضر و از این نمایشگاه بازدید کرد.

در این بازدید که محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نیز وی را همراهی می‌کرد از سالن‌های باستانی‌پاریزی و خواجوی‌کرمانی در نمایشگاه کتاب کرمان بازدید کرد.

علیدادی‌سلیمانی در بازدید از نمایشگاه کتاب با تعدادی از ناشران حاضر شده در شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان گفت‌وگو و در جریان استقبال مردم از نمایشگاه کتاب قرار گرفت.

به گزارش تسنیم در این بازدید وحید محمدی معاون فرهنگی اراده کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان اظهار داشت: با هماهنگی ایجا شده ۱۲ کتابفروشی در سطح شهر کرمان نیز تا یک ماه آینده بن‌های فروخته شده در نمایشگاه را می‌پذیرند.

وی خاطر نشان کرد: با این ترتیب هم تعدادی از کتابفروشی‌های سطح استان کرمان در این امر مشارکت می‌کنند و هم مردم نگران پایان یافتن زمان نمایشگاه و ماندن بن‌ها نیستند.

به گزارش تسنیم، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب کرمان از ۱۳ دی ماه جاری در محل سایت نمایشگاه‌های جنوب شرق واقع در کیلومتر ۸ جاده کرمان باغین افتتاح و فردا آخرین روز این نمایشگاه است.

غرفه خبرگزاری تسنیم استان کرمان، در ورودی سالن خواجوی کرمانی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کشور نیز منتظر حضور علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.