سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

مردم ایران با دشمن شناسی در صحنه های مختلف حضوری دشمن کن دارند

/ دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی شامگاه یکشنبه در گفت و گوی ویژه خبری کرمان افزود: راهپیمایی ۱۵ دی ماه یکی از باشکوه ترین و بهترین راهپیمایی های مردم بصیر، قاطع و غیور کرمان بوده است.
وی از حضور مردم در راهپیمایی ۱۵ دی ماه و نیز هوشمندی، خویشتنداری و بصیرت مردم ایران و استان کرمان، تقدیر کرد و ادامه داد: در استان کرمان با تدابیر مدیران اجرایی و هوشمندی مردم هیچ مشکلی ایجاد نشد.
وی مردم را منشا پدید آمدن انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: مردم استان کرمان سهم قابل توجهی در پیروزی و تداوم انقلاب داشته اند و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده اند.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی افزود: مردم ایران و استان کرمان همواره آماده هستند و امیدواریم این و حدت و ولایت مداری همواره تداوم داشته باشد.
امام جمعه کرمان گفت: دشمنان از هرگونه آشوب و دردسری در کشور خوشحال می شوند و بخشی از خوشحالی آنها کاذب است زیرا خودشان می دانند که در مشکلات اخیر حجم آشوب ها آنقدر نبود که بخواهند خوشحال باشند و در این حوادث بزرگنمایی می کردند.
امام جمعه کرمان ادامه داد: دشمنان خراش های کوچک را بزرگنمایی می کنند و باید مواظب باشیم که هیچگاه بهانه ای به دست دشمن ندهیم تا زمینه سوء استفاده برای دشمنان فراهم نشود.
وی گفت: مسئولان از درون مردم و بطن جامعه هستند و هرچه صادقانه تر، شفاف تر و واقعی تر با مردم صحبت کنیم مردم بهتر با ما ارتباط خواهند داشت و این اصل در جمهوری اسلامی ایران جدی است.
وی اظهار کرد: باید افزایش شفافیت بین مردم و مسئولان در دستور کار قرار گیرد و انشاالله شاهد حضور گسترده مردم در ۲۲ بهمن ماه باشیم تا حماسه دیگری خلق شود.
خبرنگار: سمیه حسن شاهی ** انتشار: بهنام احمدی
۷۴۴۰/ ۵۰۵۴

 

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.