سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

مبلغان سفیران هدایت ایام فاطمیه در مناطق محروم حضور پیدا می‌کنند

/ چهارشنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حجت‌الاسلام حسن هرمز ظهر امروز در دیدار با آیت الله علوی گرگانی اظهار داشت: با توجه به اهمیت جذب افراد مستعد به حوزه علمیه موسسه سفیران هدایت در طرح 313 با هماهنگی کمیته امداد 73 نفر از مبلغان حوزه علمیه را به مناطق محروم اعزام می‌کند.

معاون اعزام موسسه سفیران هدایت افزود: مبلغان حوزه علمیه در طرح سفیران هدایت میان مددجویان مناطق محروم حضور پیدا کرده و ضمن برگزاری عزاداری ایام فاطمیه به جذب افراد مددجو به حوزه‌های علمیه می‌پردازند.

هرمز با اشاره به برگزاری گردهمایی مبلغان سفیران هدایت در استان قم بیان کرد: روز گذشته گردهمایی مبلغان سفیران هدایت با حضور مسئولان فرهنگی کمیته امداد، مسئولان گزینش موسسه سفیران هدایت، مدیر کل کمیته امداد قم و معاونت فرهنگی کمیته امداد برگزار شد.

وی عنوان کرد: طرح 313 برای نخستین بار در حال انجام است که در این طرح به دنبال شناسایی و جذب مددجویان به حوزه علمیه هستیم که 73 نفر در این طرح حضور دارند که 53 نفر آن‌ها مرد و 20 نفر دیگر زن هستند.

معاون اعزام موسسه سفیران هدایت با اشاره به اهداف برگزاری طرح 313 موسسه سفیران هدایت تصریح کرد: دراین طرح مبلغان حضور فعال در خوابگاه مددجویان دارند که تبلیغ چهره به جهره انجام می‌دهند و نسبت به جذب مددجویان برای حوزه علمیه اقدام می‌کنند وهمچنین در روضه مددجویان شرکت کرده و در کلاس‌های به مشاوره جوانان می‌پردازند.

هرمز اظهار داشت: طرح 313 موسسه سفیران هدایت 14 الی 20 اسفندماه و در ایام فاطمیه با حضور 73 نفر از مبلغان این موسسه در استان‌های، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و لرستان برگزارمی‌شود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.