سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

عضویت شهرداری کرمان در خانه‌ مشارکت‌های مردمی

/ سه شنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

مهدی وحدتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عضویت شهرداری کرمان در خانه مشارکت های مردمی اظهار کرد: همچنین رایزنی‌های این واحد با دانشگاه علوم پزشکی برای تامین نیروی انسانی مدیریت سلامت انجام شده است.

وحدتی با بیان اینکه لکه‌گیری واکسیناسیون و تکمیل مراحل برای سازمان‌ها و شرکت‌های پیمانکار در حال انجام و کادر امانی آن نیز تکمیل شده است، از هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی برای پذیرش رایگان کارگر آسیب دیده با عوامل عفونی حین کار خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه جلسات آموزشی برای تمامی کارکنان شرکتی تنظیف و حمل زباله مناطق چهارگانه در خصوص آسیب‌های شغلی انجام شده است، تصریح کرد: همچنین بازدیدهای اصلاحی از پارک‌های بزرگ، معابر، پل‌های عابر پیاده، معابر حادثه خیز و تابلوهای شهرداری انجام شده است.

مدیر واحد سلامت و طب کار شهرداری کرمان با اشاره به اینکه نیازسنجی احداث پل‌های جدید عابر صورت گرفته و هماهنگی‌های لازم در حال انجام است، گفت: همچنین ایمنی وسایل رفاهی پارک‌ها و ارت سنجی‌های لازم (سیستم اتصال به زمین) نیز اعمال شده است.

وحدتی با بیان اینکه از کارگاه‌های شهرداری از جمله کارخانه آسفالت، تعمیرگاه، کشتارگاه صنعتی و شهربازی بازدید به عمل آمده است، افزود: همچنین اقدامات اصلاحی از جمله ارت سنجی پارک‌ها، پیگیری سم پاشی و پیش سردخانه کشتارگاه و پایش عوامل زیان کارخانه آسفالت انجام شده است.

وی همکاری با سازمان مدیریت پسماند برای کنترل سگ‌های بدون صاحب، همکاری با مناطق چهارگانه و سازمان پسماند برای جمع‌آوری بهداشتی زباله به ویژه مناطق حاشیه‌ای و کنترل بیماری سالک با همکاری دانشگاه، همکاری با اجراییات برای تامین سلامت گرمخانه و بازرسی‌های روزانه و شبانه برای اطمینان از استفاده پوشش و ابزار کار سالم کارگران (شامل کشتارگاه، تنظیف، حمل زباله و پارک‌ها) را از دیگر اقدامات این واحد در سه ماهه دوم سال جاری دانست.

وحدتی تصریح کرد: بازنگری و تنظیم قراردادهای پیمانکاری شهرداری با موازین سلامت و اعمال بندهای لازم در قرارداد نیز انجام شده است.

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.