سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

شکست نظام مهندسی ساختمان قم در لیگ برتر تیراندازی

/ دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، تیم تیراندازی نظام مهندسی ساختمان به عنوان قهرمان سال ۱۳۹۴ لیگ باشگاه‌های تیراندازی استان قم در سال ۱۳۹۵ به نمایندگی از قم در مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به میدان رفت و حضور موفقی در این لیگ داشت.

نتیجه مدیریت خوب و منسجم، عملکرد مثبت تیراندازان و تدابیر کادر فنی تیم نظام مهندسی ساختمان با صعود موفقیت‌آمیز این تیم بومی به مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور همراه بود و با این مهم، نخستین صعود تیمی از قم به لیگ برتر مردان ایران با این موفقیت رقم خورد.

اما امسال در مسابقات فصل ۱۳۹۶ لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم نظام مهندسی ساختمان به نمایندگی از قم و متشکل از تیراندازان شاخص هر دو رشته تفنگ بادی و تپانچه بادی برابر حریفان لیگ برتر به میدان رفته و در مجموع تاکنون عملکرد متوسطی از سوی نماینده قم به نمایش گذاشته شده است.

مسابقات هفته هفتم لیگ برتر تیراندازی همزمان با پیکارهای دسته اول تیراندازی باشگاه‌های کشور طبق برنامه‌ریزی فدراسیون به شکل همزمان در سالن تیراندازی ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی تهران به انجام رسید و برترین‌های خود را شناخت، در حالی که این هفته با ثبت یک باخت در کارنامه نماینده قم همراه بود.

مسابقات هفته هفتم لیگ برتر تیراندازی مردان ایران با حضور ۶ تیم در سالن آزادی برگزار شد و در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی، تیم‌های نزاجا، مقاومت و شرکت ملی حفاری مقابل تیم‌های هیأت کرمان، نظام مهندسی ساختمان قم و هیأت سمنان به پیروزی دست یافتند.

همچنین با برگزاری مسابقات فینال رشته تفنگ بادی نیز امیرسیاوش ذوالفقاریان از هیأت سمنان، مهدی جعفری‌پویا از مقاومت و امیرمحمد نکونام از نزاجا به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم قرار گرفتند و در تپانچه بادی جواد فروغی از مقاومت، چنگیز مسیب‌زاده از نزاجا و امیر جوهری‌خو از مقاومت اول تا سوم شدند.

انتهای پیام/ی

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.