سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

شکست سنگین شاگردان مهابادی در بندرعباس/ برد ۳ گله گل‌گهر سیرجان برابر نساجی

/ یکشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، دو تیم گل‌گهر سیرجان و نساجی مازندران از ساعت ۱۴ امروز در ورزشگاه بندرعباس به دیدار هم رفتند.

مجتبی روشنگر، مرتضی غلامعلی تبار ، مجید بهروزی،  محمد رضا خرسندنیا، مجتبی ممشلی، حسن نجفی، محمد آشتیانی، محمود شفیعی، احسان پیرهادی، میثم کریمی و سعید خردمند ۱۱ مرد حاضر در میدان بازی برای تیم فوتبال نساجی بودند.

بازی در ورزشگاه بندرعباس با سوت داور میدان آغاز شد و دو تیم در حال محک زدن یکدیگر بودند که در دقیقه هفت بازی، تیم گل‌گهر با تشخیص داور صاحب ضربه پنالتی شد و مهرداد آوخ نخستین گل بازی را به ثمر رساند.

بازیکنان تیم نساجی بعد از دریافت گل نخست، به تکاپو افتادند و آنها هم در دقیقه ۱۳ صاحب ضربه پنالتی شدند و مجتبی ممشلی توانست توپ را وارد دروازه کند.

بعد از تساوی هردو تیم بازی را در میانه زمین از سر گرفتند و بر تعداد حملات خود افزودند تا شاید بتوانند نتیجه را به سود خود عوض کنند.

در ادامه و در دقیقه ۳۶ سیرجانی‌ها دست به حمله همه‌جانبه زدند و توانستند با خلق یک موقعیت، گل دوم تیم را به ثمر برسانند و با نتیجه ۲ بر یک از حریف شمالی خود پیش بی‌افتند و بازی با همین نتیجه در نیمه نخست به پایان رسید.

با سوت داور بازی در نیمه دوم آغاز شد و تیم فوتبال نساجی مازندران به دنبال جبران نتیجه در نیمه نخست به آب و آتش زد ولی باز هم این تیم گل‌گهر سیرجان بود که توانست در دقیقه ۶۰ بازی، گل سوم خود را وارد دروازه حریف کند.

به گزارش فارس، امروز روز شاگردان داوود مهابادی نبود و تیم گل‌گهر سیرجان توانست با نتیجه پرگل ۳ بر یک تیم فوتبال نساجی مازندران را شکست دهد.

  /

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.