سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

رکورد شکست‌ناپذیری خونه‌به‌خونه شکست/ سامره مچ نکونام را خواباند

/ دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، عصر امروز دو تیم مس رفسنجان و خونه‌به‌خونه مازندران در نخستین بازی خود در نیم فصل دوم به دیدار هم رفتند که شاگردان علی سامره پیروز این رقابت شدند.

بازیکنان تیم خونه‌به‌خونه مازندران ساعت ۱۲:۳۰ امروز وارد ورزشگاه شهدای رفسنجان شدند و با گرم کردن و تمرین، خود را برای آغاز مسابقه در برابر مسی‌ها آماده کردند.

هوای امروز شهر رفسنجان، ابری همراه با باد بود و همین امر سبب شد تا تماشاگران احتمال بارندگی دهند و استقبال چندانی از این بازی به عمل نیاورند.

بازی رأس ساعت ۱۴ با سوت داور آغاز شد و در دقایق ابتدایی به صورت متعادل دنبال شد و شاهد موقعیت خاصی از سوی هیچ‌ یک از دو تیم شاهد نبودیم.

رفته رفته مس رفسنجان سوار بر بازی شد و توانست در دقیقه ۳۷، توسط سجاد حیدری به گل نخست بازی دست یافته و تیمش را سه امتیاز کند و بازی با همین نتیجه در نیمه نخست به پایان رسید.

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۸ بازی، داور مسابقه، کارت زرد دوم را به مهدی خیری، هافبک تیم خونه‌به‌خونه مازندران نشان داد و با اخراج این بازیکن، کار برای نماینده مازندران سخت‌تر شد.

تیم مهمان، علی‌رغم ۱۰ نفره شدن دست از بازی هجومی برنداشت و با هر ترفندی خود را به دروازه حریف می‌رساند تا شاید بتوانند گل خورده را جبران و نتیجه را به تساوی بکشانند.

به گزارش فارس، شاگردان جواد نکونام نتوانستند رکورد شکست‌ناپذیری خود را حفظ کنند و در نخستین دیدار در نیم‌فصل دوم، بازی را به صاحبخانه یعنی مس رفسنجان واگذار کردند.

  /

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.