چهارشنبه, ۴ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

رونمایی از سند هویتی شهید دانشجو «حمیدرضا واعظی‌زاده» در کرمان

/ شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدمهدی زاهدی ظهر امروز در نشست رونمایی از سند هویتی شهید دانشجو «واعظی‌زاده» با حضور مدیرکل ثبت احوال استان اظهار داشت: کارت ملی هوشمند باید در برگیرنده بسته کاملی از اطلاعات و مشخصات هویتی، پزشکی، بیمه‌ای، شغلی و … باشد تا بتوان اثربخشی آن را در عمل دید.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ثبت احوال به معنی واقعی نقش خود را زمانی نشان می‌دهد که کارت ملی هوشمند بتواند همه ویژگی‌های یک فرد در راستای انجام خدمات را ارائه دهد.

وی گفت: می‌توان از ظرفیت فضای مجازی بهره برد و با راه‌اندازی سامانه هوشمندی در فضای مجازی، دستگاه‌های مختلف آمار و  اطلاعات را وارد این سامانه کنند، تا ثبت احوال از این بانک اطلاعاتی بهره ببرد.

زاهدی کسب رتبه‌ها و عملکرد ثبت احوال استان را مایه فخر و مباهات دانست و اظهار کرد: ان‌شاءالله این روند موفقیت‌آمیز ادامه داشته باشد و با وحدت رویه و همدلی بیشتر، بهتر و پویاتر به مردم خدمت‌رسانی شود.

در پایان این نشست، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از سند هویتی شهید دانشجو حمیدرضا واعظی‌زاده دانشجوی رشته ریاضی دانشگاه شهید باهنر کرمان رونمایی کرد.

انتهای پیام/و

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.