یکشنبه, ۱ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

رفع تصرف از ۵۰ هزار متر مربع اراضی ملی در کرمان

/ پنج شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از رفع تصرف ۵۰ هزار مترمربع اراضی ملی و کشاورزی طی یکماه گذشته در کرمان خبر داد و بر مقابله و مبارزه با حاشیه‌نشینی و رفع تصرف از اراضی دولتی تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، «دادخداد سالاری» بر مقابله و مبارزه با حاشیه‌نشینی و رفع تصرف از اراضی دولتی تأکید کرد و از رفع تصرف ۵۰ هزار مترمربع اراضی ملی و کشاورزی طی یک ماه گذشته در کرمان خبر داد.

وی گفت: در جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان کرمان موضوع اراضی ملی واقع در روستای سعیدی کرمان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد کارگروهی مشترک از اداره‌کل بنیاد مسکن، منابع طبیعی و ثبت اسناد واملاک استان به همراه اداره ‌ل بازرسی راهکارها و پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه کنند.

این مقام قضایی با اشاره به رفع تصرف ۵ هکتار اراضی ملی و کشاورزی طی یکماه گذشته افزود: چندین اکیپ و تیم ویژه در مناطق ۴ گانه شهرداری از پنج هکتار از اراضی ملی و کشاورزی در شهر کرمان رفع تصرف به عمل آورده و دست زمین خواران از تعرض به اراضی ملی و دولتی کوتاه و متهمین تحت تعقیب قضای پیگرد قانونی قرار گرفتند.
 
دادستان کرمان یادآور شد: در جهت رعایت و حفظ حقوق بیت‌المال و مبارزه با پدیده زمین‌خواری و تعرض به منابع طبیعی و با توجه به تدابیر اتخاذ شده قضایی و انتظامی و حساسیت‌های شورای حفظ حقوق بیت‌المال در آذرماه امسال ۵۳ مورد عملیات توسط فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان و شهرداری کرمان انجام شده است.

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.