سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

راه‌اندازی سامانه پیامکی 137 جهت ارتباط 24 ساعته شهروندان با مسئولان شهری / روزانه 250 تماس با مرکز 137 شهرداری گرفته می شود

/ پنج شنبه, ۴ آذر ۱۳۹۵
/ KermanNews

راه‌اندازی سامانه پیامکی 137 جهت ارتباط 24 ساعته شهروندان با مسئولان شهری / روزانه 250 تماس با مرکز 137 شهرداری گرفته می شود

سرویس خبر:اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان با بیان اینکه سیستم پیام کوتاه این مرکز فعال شده است، تصریح کرد: شهروندان می‌توانند درخواست های خود را به شماره 10001371000 ارسال نمایند تا مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.

محمد ایلاقی گفت: سامانه 137 به عنوان پل ارتباطی مردم با شهرداری است که به صورت 24 ساعته جوابگوی شهروندان می‌باشد.

وی با بیان این که ماهانه قریب 6000 تماس با این مرکز گرفته می‌شود؛ اظهار داشت: به طور میانگین روزانه 250 تماس با این مرکز گرفته می‌شود.

سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان ادامه داد: از این تعداد تماس، بیشتر آنها به ترتیب در زمینه سد معبر، تنظیف، ساخت و سازهای غیرمجاز، آسفالت و هم‌چنین نقطه‌نظرات و پیش‌نهادهای شهری و راهنمای شهروند و بخشی نیز اشتباهی بوده است.

ایلاقی با تاکید بر اینکه بخش اعظم تماس ها مربوط به مناطق دو و سه است، یادآور شد: روزانه کلیه‌ی تماس‌های گرفته شده با این مرکز، بر اساس اولویت ها دسته بندی شده و به واحد مربوط جهت بررسی و پاسخ‌گویی ارجاع داده می‌شود که به طور میانگین به 70 درصد آنها بلافاصله پاسخ قطعی داده می‌شود.

وی ساعات کار این مرکز را از 7صبح تا 20 شب اعلام کرد و گفت: در زمان بارندگی‌ها پرسنل این مرکز تا ساعت 24 پاسخگوی تماس‌های شهروندان خواهند بود.

سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان ادامه داد: در ساعات غیر کاری این مرکز، پیغام شهروندان ضبط و مورد پیگیری قرار می گیرد.

ایلاقی با تاکید بر اینکه همراهی مردم با شهرداری به منظور ارایه خدمت بهتر به مردم باید افزایش یابد، خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف و مشکلات شهری، با این مرکز تماس حاصل نمایند.

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.