سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

راهکار مطالبات اقتصادی تخریب اموال عمومی نیست/لزوم هوشیاری مردم

/ دوشنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

حجت الاسلام عباس رمضانی پور در خصوص تجمعات اخیر در برخی شهرهای کشور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: الحمدالله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر قدرتمندتر از هر زمان است که دشمنان و ایادی آنها در داخل بخواهند با یک تجمع ضربه ای را به نظام بزنند.

وی تصریح کرد: این سبک مغزی، جهالت و نادانی دشمنان در بیرون از مرزها از جمله آمریکا، سعودی ها و منافقان را می رساند که از راه ایجاد ناآرامی و خشونت بخواهند ضربه ای به نظام وارد سازند.

وی با بیان اینکه با این همه حجت بیّن، متاسفانه برخی افراد در داخل فریب دشمن را می خورند، تصریح کرد: در همه عالم، نظامی به ارزشمندی جمهوری اسلامی ایران که به فکر مردم باشد وجود ندارد و دموکراسی در کشور حاکم است.

امام جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه دشمنان نه مسئولان، نه رهبری و نه ملت ما را نشناخته اند، افزود: از مردم می خواهم که فریب دشمنان در بیرون از مرزها و کانالهای ضاله ای که افراد را به خشونت دعوت می کنند، نخورند و وارد بازی دشمن نشوند.

رمضانی پور ادامه داد: جوانان ما، کسانی که هشت سال دفاع مقدس را اداره کردند شایسته نیست فریب کاری بی ارزش و بی معنا و کانالهای مسموم را بخورند لذا نظام تا جایی مماشات می کند.

وی تصریح کرد: گرانی و احیاناً مطالبات اقتصادی راهکارش تخریب اموال عمومی، ریختن در خیابان و شعار علیه مسئولان نیست.

امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه مسئولان برنامه ریزی کرده اند که سپرده های افراد در موسسات غیرمجاز در اسرع وقت پرداخت شود، ابراز داشت: مشخص می شود غرض چیز دیگری است.

وی گفت: مطالبات اقتصادی باید از مجاری قانونی و از راه قانون دنبال شود و افرادی که می خواهند تجمع کنند باید مجوز داشته باشند و افرادی که تجمع می کنند در همان راستا تجمع کنند، باید قانونمند باشیم و طبق قانون عمل کنیم.

رمضانی پور تصریح کرد: ما نیز نسبت به گرانی ها و سوءمدیریت دولت در زمینه اقتصادی معترض هستیم اما این اعتراض نباید از راه ایجاد ناآرامی در کشور محقق شود.

امام جمعه رفسنجان در پایان تأکید کرد: افرادی هم که در زمینه گرانی و مشکلات اقتصادی اعتراضی هم دارند صبور باشند و اعتراض خود را از مجاری قانونی دنبال کنند مسئولان باید به مطالبات بحق مردم پاسخگو باشند که پاسخگو نیز خواهند بود.

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.