چهارشنبه, ۴ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

راز پرونده مفقود شدن خانم جوان کشف شد

/ پنج شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، امین سلطانی زرندی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در تاریخ ۱۲ تیر سال جاری پس از اعلام مفقودی یک خانم جوان ۲۶ ساله بلافاصله رسیدگی به این موضوع در دستور کار سیستم قضائی و پلیس قرار گرفت.

وی اعلام کرد: پس از تحقیقات اولیه توسط  کارگاهان پلیس آگاهی احتمال به قتل رسیدن این خانم جوان قوت گرفت و بلافاصله با دستور قضائی پنج مظنون مرتبط با این حادثه دستگیر شدند.

وی ادامه داد: به لحاظ پیچیدگی موضوع تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه یافت تا اینکه شب گذشته راز این ماجرای پیچیده که شش ماه به طول انجامید رمزگشایی شد و قاتل دستگیر و به قتل اعتراف کرد.

وی با اشاره به اینکه قاتل از خویشاوندان مقتول است، افزود: اختلافات خانوادگی علت و انگیزه این حادثه دلخراش بوده است.

وی بیان داشت: قاتل در اعترافات اولیه اقرار کرده است که با طرح نقشه قبلی توسط همدستش مقتول (الف. م) را به بیابان های اطراف ریگان منتقل می کند و با پنج ضربه گلوله اسلحه کلاشینکف به قتل می رساند و جنازه وی را به درون چاه پرتاب می می کند.

وی بر حفظ شئون و موازین اسلامی و اخلاقی و رعایت مسائل فقهی در روابط زن و مرد تاکید کرد و گفت: عدم تقید به مبانی تحکیم خانواده و تزلزل روابط عاطفی در خانواده زمینه ساز بروز بسیاری از جرائم است.

وی تاکید کرد:افراد باید در خصوص حل و فصل اختلافات خانوادگی شان با طرح دعوی در سیستم قضائی پیگیر امور باشند  و یا اینکه از مراکز مشاوره خانواده، نهادهای فرهنگی و دینی کمک گیرند.

ی گفت: تجربه نشان داده است در بسیاری از پرونده ها افراد به دلیل سوء تفاهم دست به اقداماتی می زنند که خسارت های غیرقابل جبرانی برای خود و اطرافیانشان به وجود می آورند که دیگر جای جبران وجود ندارد.

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.