چهارشنبه, ۴ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

جذب سرمایه‌گذار خارجی در قالب تکنولوژی روز محقق می‌شود

/ شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، فرزاد خلفی ظهر امروز در همایش مدیران روابط عمومی صنایع و معادن این شهرستان اظهار داشت: استان کرمان دارای ذخایر بزرگ معدنی و فولادی در کشور است و شهرستان سیرجان نقش مهمی را در تولید و اشتغال دارد که باید به سمت توسعه و تولید پیش رفت و این پیشرفت در قالب تکنولوژی و فناوری روز بیشتر و بهتر محقق می‌شود.

وی افزود: جذب سرمایه‌گذار خارجی در قالب تکنولوژی روز محقق می‌شود و روابط عمومی‌ها در بخش صنایع و معادن باید در طرح‌های این تکنولوژی تسریع داشته باشند تا در چشم‌انداز تولید سالانه ۵۵ میلیون تن فولاد در کشور به هدف برسیم.

 مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت حضور شبکه‌های اجتماعی در قالب قوانین را موثر دانست و گفت: در این شبکه‌ها نگاه‌های شخصی باید کنار برود و مجموعه‌های صنعتی و معدنی تقویت و بازار سفارش و تولید به‌روز شوند.

 ابوذر حلوایی مدیر روابط عمومی مجتمع صنعتی و معدنی گل‌گهر اظهار کرد:  شرکت صنعتی و معدنی گل‌گهر سیرجان در راستای ایفای مشارکت‌های فرهنگی و اجتماعی خود بیش از ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار را هزینه کرده است.

وی افزود: ۱۷ شرکت و کارخانه معدنی در این منطقه برای بیش از ۱۹ هزار نفر ایجاد اشتغال داشتند و امروز فعالیت‌های معدنی و صنعتی توانسته است مشکلات مردم را در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برطرف کند و حوزه روابط عمومی هم در اجرای این طرح‌ها و ایفای نقش مسؤولیت‌های اجتماعی این مجموعه تسریع بخشیده است.

حلوایی گفت: این همایش با هدف هماهنگی در زمینه ایفای نقش مسؤولیت‌های اجتماعی مراکز صنعتی و معدنی و تجهیز و راه‌اندازی مرکز اطلاع‌رسانی شرکت‌ها و کارخانه‌های صنعتی و معدنی با هدف ارتباط‌های بین بخشی و مردمی برگزار شد.

انتهای پیام/و

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.