یکشنبه, ۱ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

تعهد استان کرمان برای ایجاد ۳۴ هزار شغل تا پایان سال

/ پنج شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

استاندار کرمان با تاکید براین‌که انجمن کاریابی باید نسبت به راه اندازی شعب در کلیه شهرستان های استان و ایجاد اشتغال اقدام و از ایجاد رانت در این حوزه جلوگیری نماید، یادآورشد: تعهد استان کرمان ایجاد ۳۴ هزار شغل تا پایان سال جاری است که در این راستا انجمن کاریابی می تواند در راست آزمایی این آمار تاثیرگذار باشد.

به گزارش ایسنا، «علیرضا رزم‌حسینی» پیش از ظهر پنجشنبه ۱۴ دیماه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان، شفافیت و صداقت را بهترین سرمایه هر جامعه دانست و خواستار راستی آزمایی اشتغال ایجاد شده در استان شد.

وی طرح کارورزی را مبنایی بسیار مطمئن برای کارورزان دانست و یادآورشد: این طرح خوبی است که از سوی دولت آغاز شده و می تواند در زمینه اشتغالزایی تاثیرگذار باشد لذا این امر باید از سوی رسانه ملی و مطبوعات استان در سطح گسترده اطلاع رسانی شود.

استاندار کرمان ضمن تبیین خدمات این طرح، تصریح کرد: مدیران استان عضو یک خانواده هستند لذا با شفافیت و راستی آزمایی باید اعتماد مردم را جذب کنیم و به دنبال رتبه بندی ها نباشیم.

رزم‌حسینی طرح کارورزی را شاکله اصلی کارها عنوان کرد و افزود: سازمان فنی و حرفه ای باید طی فراخوانی، افراد کارورز را جذب نماید که در این راستا مدیریت استان آماده هرگونه حمایت و پشتیبانی است زیرا یکی از اهداف نهایی کار اقتصادی، ایجاد رفاه اجتماعی می باشد که اشتغال در اولویت آن قرار دارد.

وی به خدمات انجمن کاریابی و نقش آفرینی این انجمن در ایجاد اشتغال در سطح استان اشاره کرد و گفت: تفاهم نامه ای بین اداره کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان و انجمن کاریابی استان در آینده ای نزدیک منعقد خواهد شد و اشتغالزایی به صورت متمرکز از طریق این انجمن صورت می پذیرد.

استاندار کرمان با تاکید براینکه انجمن کاریابی باید نسبت به راه اندازی شعب در کلیه شهرستان های استان و ایجاد اشتغال اقدام و از ایجاد رانت در این حوزه جلوگیری نماید، یادآورشد: تعهد استان کرمان ایجاد ۳۴ هزار شغل تا پایان سال جاری است که در این راستا انجمن کاریابی می تواند در راست آزمایی این آمار تاثیرگذار باشد.

رزم حسینی افزود: دو هزار و پانصد دهیاری استان باید در زمینه اشتغال روستایی توجیه شده و با اطلاع رسانی وسیع نسبت به جذب اعتبارات اشتغال روستایی اقدام نمایند.

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.