یکشنبه, ۱ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

بغض دشمنان انقلاب به واسطه آرامش و امنیت حاکم بر کشور است

/ شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، ظهر امروز در آیینی با حضور محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، حمید ملانوری مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان و جمعی از مسؤولان شهرستان راور، مالک اژدری به عنوان فرماندار جدید راور معرفی شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به اتفاقات و آشوب‌های خیابانی روزهای گذشته اشاره‌ کرد و اظهار داشت: اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هنوز دشمنان این انقلاب به دنبال فرصتی برای ایجاد توطئه و اغتشاش علیه ما هستند، نشان از طی مسیر صحیح نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

پورابراهیمی توطئه‌های دشمنان را از روی عصبانت آنها به واسطه موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی برشمرد و بغض دشمن را از آرامش و امنیت حاکم بر کشور ما دانست و گفت: آمریکا، صهیونیست و کشورهای عربی و وهابی که علیه مکتب تشیع اقدامات خثمانه دارند به عنوان دشمنان این نظام محسوب می‌شوند.

وی افزود: اگر موفقیت‌های جمهوری اسلامی در نابودی داعش آن هم با عقبه‌ای که آمریکایی‌ها در منطقه دارند به وجود نمی‌آمد و غائله کردستان عراق با درایت به پایان نمی‌رسید، هرگز شاهد عصبانیت و بغض دشمنان علیه جمهوری اسلامی نبودیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مطئمنا زمانی کشوری با این امنیت و اقتدار مسیر خود را طی می‌کند، دشمنی علیه آن زیاد می‌شود.

پورابراهیمی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشورمان تصریح کرد: مشکلات اقتصادی از قبل وجود داشت و اکنون تشدید شده است و حتما هم مسؤولان از جمله مجلس و دولت باید پاسخگو باشند و شب و روز برای رفع آن وقت بگذارند، اما در جریان‌های اخیر شاهد سوءاستفاده برخی‌ها از این مسئله بودیم.

وی خاطرنشان کرد: هیچ ایرانی نیست که به پرچم خود افتخار نکند، اما این حرکات برخلاف منافع ملی توسط عده‌ای عوامل فریب خورده انجام شد و مسیر حرکتی که باید برای بیان مطالبات واقعی مردم و پاسخگویی مسؤولان در عرصه اقتصادی اتفاق افتد به دست عده‌ای در آمد که آشوب به پا کرد و اموال عمومی از بین رفت.  

پورابراهیمی با تقدیر از مجموعه نیروهای نظامی و انتظامی و شورای تأمین استان در برقراری آرامش در کرمان و کمترین میزان فضای ناآرامی در عرصه اجتماعی گفت: مردم ما نشان دادند که عقبه نظام جمهوری اسلامی هستند و با تمام وجود در راه رسیدن به آرمان‌های نظام تلاش می‌کنند و کوتاهی‌های مسؤولان در عرصه اجرایی را به حساب نظام نمی‌گذارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات صورت گرفته در شهرستان راور اشاره کرد و اظهار داشت: در این شرایط سخت اقتصادی اقدامات خوبی در شهرستان راور آغاز شده که اگر مدیران دست به دست هم بدهند، با حضور امام جمعه که در عرصه عمران و آبادانی دغدغه دارد، ظرفیت شورای شهر و بخشداران و … می‌توان آثار هر چه بهتر تحقق این مضوعات اقتصادی را ببینیم.

پورابراهیمی بیان داشت: برای طرح‌های اقتصادی بزرگ در شهرستان راور ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که با همکاری شرکت‌های بزرگ آن را جلو ببرند و برخی از طرح‌های قدیمی نیز دوباره احیا شده‌اند.

وی افزود: همچنین ۲۵ میلیارد تومان منابع برای اشتغال‌های فردی و خانگی در نظر گرفته شده که اگر برای ایجاد ظرفیت اقتصادی به کار گرفته شوند، بسیار ارزشمند و کارا است.

انتهای پیام/و

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.