یکشنبه, ۱ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

بصیرت فرزندان انقلاب اغتشاش‌ها را مهار کرد

/ جمعه, ۱۵ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به آشوب‌های روزهای گذشته با تحلیل مختصری از این وقایع اظهار کرد: نخست باید به بسترهای آشوب‌های اخیر پرداخته شود و اینکه کلید آنها از کجا زده شد.

وی بیان کرد: در جریان آشوب‌های اخیر باید دید که چه کسانی وارد شدند، پیاده‌نظام‌های آنها که بودند و چه کسانی عمدا وارد این جریان شدند و از قبل برنامه‌ریزی داشتند، چگونه دشمن اتاق فرمان آشوب‌ها را به دست گرفت و رئیس جمهور آمریکا پیام‌های متعددی در حمایت از آنها داد.

امام جمعه کرمان عنوان کرد: نظام اسلامی و فرزندان از جان گذشته آن، بخشی از قدرت خود را برای مهار آشوب‌های اخیر گذاشتند و با بصیرت آنها همه آشوب‌ها و اغتشاش‌ها مهار شد و در این جریان از دستگاه‌های انتظامی، قضائی و بصیرت مردم باید قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه کلید آشوب‌ها را از شعارهای حق زدند اما فتنه همیشه حق و باطل را با هم ادغام می‌کند تا به هدف خود برسد، گفت: در جریان آشوب‌های اخیر از بیکاری، تبعیض و اقتصاد گفتند، اما آیا تا آخر هم بر همین گفته خود بودند.

علیدادی‌سلیمانی افزود: مردم ما مطالبات به حقی دارند که مسؤولان باید کامل و جامع به آن توجه داشته باشند، مطالبات به حق باید از راه قانونی دنبال شوند اما در جریان اخیر، دشمن از این مسئله سوء‌استفاده را برد و متاسفانه تسویه حساب‌های داخلی را هم وارد کردند.

وی تصریح کرد: همه مسؤولان نظام باید نزدیکی به ولایت‌فقیه داشته باشند، دشمن برای کشور ما برنامه دارد و از هر فرصتی کمال سوءاستفاده را می‌برد و ما نباید اجازه این فرصت را به آنها بدهیم.

امام جمعه کرمان خاطرنشان کرد: مردم باید مطالبات به حق خود را از راه قانونی پیگیری کنند و مسؤولان نیز وظیفه دارند که قبل از آن به سراغ مردم رفته و به مشکلات آنها رسیدگی کنند.

وی اظهار کرد: آشوب‌های اخیر یکی از طرح‌ها و برنامه‌های دشمن بود و با وجود اینکه حجم کمی داشت و به سرعت نیز خاتمه یافت اما دشمن تبلیغات وسیع و گسترده‌ای از آن برد.

علیدادی‌سلیمانی گفت: انگلیس، آمریکا و صهیونیست‌ها با پول‌های سعودی‌ها قصد داشتند در کشور مقدس جمهوری اسلامی آشوب به پا کنند.

انتهای پیام/ی

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.