یکشنبه, ۱ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

برگزاری مسابقات بین‌المللی کشتی جام یادگار امام (ره) در اراک

/ سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

حمیدرضا کلهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: مسابقات بین‌المللی کشتی جام یادگار امام (ره) اسفندماه امسال به میزبانی اراک برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این مسابقات با حضور ۱۰ کشور در تاریخ ۱۶ تا ۲۰ اسفندماه در رده سنی آزاد نوجوانان برگزار خواهد شد.

رئیس هیأت کشتی استان مرکزی همچنین از برگزاری یک دوره کلاس مربیگری دانش‌افزایی ویژه بانوان خبر داد و گفت: این دوره آموزشی طی روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن‌ماه به صورت کشوری با حضور ۴۰ نفر از علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

کلهر بیان داشت: برنامه‌ریزی به منظور برگزاری یک دوره کلاس مربیگری درجه سه کشتی آزاد ویژه آقایان طی روزهای ۸ و ۹ و ۱۰ بهمن‌ماه به صورت کشوری در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اعزام تیم کشتی پهلوانی استان به مسابقات کشوری گفت: تیم کشتی پهلوانی استان متشکل از ۶ کشتی‌گیر در اوزان ۶۰، ۷۰، ۸۰، ۹۰ و مثبت و منفی ۱۰۰ کیلوگرم به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی کشور به مشهد مقدس اعزام شده است.

رئیس هیأت کشتی استان مرکزی افزود: همچنین تیم نوجوانان به منظور شرکت در مسابقات کشتی اپن به کرمان، تیم جوانان به منظور شرکت در مسابقات قهرمان کشوری آزاد به تهران اعزام خواهد شد.

کلهر گفت: بهمن‌ماه امسال مسابقات قهرمانی کشوری کشتی با کمربند بانوان برگزار می‌شود که تلاش داریم میزبانی این رقابت‌ها را بر عهده بگیریم.

به گفته وی جشنواره کشتی خردسالان و نوجوانان آزاد و فرنگی و لیگ مقدماتی قهرمانی کشور بهمن‌ماه امسال برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ی

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.