سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

بانوان فوتسالیست قم در اندیشه صعود به لیگ برتر

/ سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مسابقات فصل جدید لیگ دسته اول فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور در سال ۱۳۹۶ از اواخر دی‌ماه با حضور تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر آغاز می‌شود و تیم ماهان‌تندیس به نمایندگی از قم در این رقابت‌ها به میدان می‌رود.

در حالی که بازی‌های فصل جدید لیگ دسته اول فوتسال زنان ایران در چهار منطقه برگزار می‌شود، کمیته بانوان فدراسیون فوتبال، امسال برای برگزاری پانزدهمین دوره این بازی‌ها برنامه‌ریزی کرده و تیم‌های شرکت کننده از ۲۹ دی‌ماه رقابت خود را آغاز می‌کنند.

برگزاری مسابقات تا چهارم بهمن ماه در مرحله گروهی ادامه خواهد یافت، در شرایطی که با توجه به قرعه‌کشی انجام شده، ۲۳ تیم حاضر در این رقابت‌ها در تلاش برای کسب مجوز صعود به لیگ برتر بازی‌های خود را در چهار گروه مقدماتی برگزار می‌کنند.

همچنین با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده از سوی فدراسیون فوتبال، بازی‌های مرحله گروهی به میزبانی شهرهای چالوس، بوشهر، قم و قزوین به انجام می‌رسد و تیم ماهان‌تندیس قم با توجه به قرار گرفتن در گروه سوم مقدماتی از حریفان خود میزبانی می‌کند.

این در حالی است که در گروه نخست به میزبانی هیأت فوتبال چالوس، تیم‌های فوتسال پارس‌آرا شیراز، هایلی اسلامشهر، هیأت چالوس، شهرداری تبریز، آرمینه تهران و بیست کرج مسابقه می‌دهند و بازی‌های گروه دوم به میزبانی بوشهر با رقابت تیم‌های شهروند ساری، کارون خوزستان، متین فرخ‌شهر، پدیده بوشهر و کوهدشت لرستان به انجام خواهد رسید تا صعود کننده‌ها از این دو گروه مشخص شوند.

در گروه سوم به میزبانی تیم قم تیم‌های فرهنگ ایثار ایرانیان، ماهان‌تندیس قم، نفت امیدیه، هیأت فوتبال آمل، تک بتن مریوان و شاهد فسا به میدان می‌روند و در گروه چهارم به میزبانی قزوین، تیم‌های آساره اندیمشک، کاسپین قزوین، هیأت فوتبال یزد، کیمیا اسفراین، پمپ کرمان و پیشرو تکین تهران مسابقه می‌دهند.

انتهای پیام/ن

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.