یکشنبه, ۱ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

افزایش ۹۰ درصد جذب مشترکین گاز روستایی در دولت یازدهم

/ سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: از ابتدای دولت یازدهم ۹۰درصد در جذب مشترک روستایی و ۴۰ درصد مشترک شهری رشد داشته‌ایم.

به گزارش ایسنا، غلامرضا مشایخی در جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان اظهار کرد: اولویت‌های اصلی شرکت وصول مطالبات، اختلاف میزان اندازه‌گیری کنتورهای ارتقایافته و دیافراگمی است که باید با جدیت پیگیری شود.

مشایخی با توجه به نیاز محرومیت زدایی از مناطق جنوبی استان گفت: با آغاز دولت یازدهم و در جهت ایجاد بنیان ها و زیرساخت های توسعه ای و خدماتی به مناطق محروم و روستایی کشور در زمینه گاز رسانی، بررسی ها نشان می دهد که وزارت نفت در این زمینه با سرعت مسیر خدمت رسانی را طی کرده است.

وی با بیان اینکه توسعه گاز رسانی نقش اثرگذاری در افزایش بهداشت، ایمنی و صیانت از جنگل‌ها دارد تصریح کرد: گازرسانی به مناطق روستایی کشور سبب جلوگیری از مهاجرت به شهرها، اشتغال زایی و افزایش رفاه عمومی می شود.

معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی گازرسانی شرکت ملی گازایران تصریح کرد: تعداد ۴۳۸ روستا و ۱۰ شهر استان کرمان از ابتدای دولت یازدهم تا کنون به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.
 

انتهای پیام

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.