سه شنبه, ۳ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

استاندار: کرمان در برابر زلزله ۶ ریشتری مقاوم است

/ پنج شنبه, ۷ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

‌استاندار کرمان با بیان این مطلب که زندگی مردم کرمان با زلزله عجین شده است، تصریح کرد: به طور متوسط استان کرمان در برابر زمین لرزه های ۶ ریشتری مقاوم است و تنها خسارات ناشی از زلزله در کرمان به واحدهای با سازه خشت و گلی تعلق دارد.

‌به گزارش ایسنا‌، “علیرضا رزم‌حسینی” صبح امروز هفتم دی‌ماه در دیدار دبیر هیات عالی گزینش کشور گفت: با توجه به اینکه بخش‌های زیادی از اقتصاد ما دولتی است و بیشتر مسئولیت‌های ما دولتی است لذا به گزینش صحیح و مطلوبی نیاز داریم تا صلاحیت‌های لازم مطابق با مسئولیت‌ها اخذ شده باشد.

وی با بیان این مطلب که همه حکومت‌ها نیازمند هسته‌های گزینش هستند، اظهار کرد: در بیشتر کشورها در برخی از بخش‌های مهم آنها از لحاظ گزینش بسیار سختگیرانه رفتار می‌کنند و حساسیت‌های زیادی در انتخاب افراد در برخی مسئولیت‌ها و ارگان‌ها دارند.

استاندار کرمان با بیان این مطلب که زندگی مردم کرمان با زلزله عجین شده است، تصریح کرد: به طور متوسط استان کرمان در برابر زمین لرزه های ۶ ریشتری مقاوم است و تنها خسارات ناشی از زلزله در کرمان به واحدهای با سازه خشت و گلی تعلق دارد.

رزم حسینی از امنیت استان در برابر بلایای طبیعی و همچنین امنیت اجتماعی سخن به‌میان آورد و عنوان کرد: زلزله باعث می‌شود افراد در چند ثانیه همه زندگیشان را از دست دهند.

به گزارش ایسنا، “اسدالله وطنی” دبیر هیات عالی گزینش کشور نیز در این دیدار گفت: سعی ما بر این است که از نظر انتخاب افراد و نوع سوالات به گونه‌ای برخورد کنیم که مشکلاتی وجود نداشته باشد.

انتهای پیام

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.