یکشنبه, ۱ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

ابلاغ ۱۹۶ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستایی در کرمان

/ پنج شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با انتقاد از عملکرد ضعیف بانک های استان، تصریح کرد: بانک ها اطلاعات کامل را در اختیار استانداری قرار نمی دهند و به نظر می رسد که بانک ها به جای توجه به بحث اشتغال و تولید در استان بدنبال کسب درآمد هستند.

به گزارش ایسنا،«محمدجواد فدائی» پیش از ظهر امروز ۱۴ دیماه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ضمن تشریح فعالیت های استان در پنج مقوله (برنامه دو سالانه اشتغال، اشتغال های خرد و خانگی، کارورزی، اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی)، خاطرنشان کرد: برنامه دوسالانه اشتغال، برنامه ای استانی است که از مجموع ۳۴ هزار و دویست نفر تعهد اشتغال استان، تاکنون ۴۰ درصد آن تحقق یافته است.

فدائی با اشاره به این‌که از برنامه کارورزی استان تاکنون شانزده درصد تحقق یافته است،گفت: سهمیه استان در این راستا ۳ هزار و ۲۴۰ نفر بوده که تاکنون ۷۹۵ نفر ایجاد شده است.

وی با اشاره به این‌که اعتبار ۶۰۰ میلیارد تومانی به بانک های استان در راستای اعطای تسهیلات برای اشتغال فراگیر اختصاص یافته است، افزود: عملکرد بانک ها در جذب این اعتبارات بسیار ضعیف بوده که پس از بررسی این موضوع، بانک ها اعلام کرده اند متقاضیان برای دریافت تسهیلات مراجعه نمی کنند که این سخن قابل قبول نیست.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان از ابلاغ ۱۹۶ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستایی خبر داد و یادآورشد: در زمینه آمار مربوط به اشتغال ایجاد شده در استان، هنوز راستی آزمایی صورت نگرفته است.

فدائی با انتقاد از عملکرد ضعیف بانک های استان، تصریح کرد: بانک ها اطلاعات کامل را در اختیار استانداری قرار نمی دهند و به نظر می رسد که بانک ها به جای توجه به بحث اشتغال و تولید در استان بدنبال کسب درآمد هستند.

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.