یکشنبه, ۱ بهمن
آخرین اخبار کرمان و شهرستان ها

آمریکا با پول سعودی ها قصد ایجاد آشوب در کشور را داشت

/ جمعه, ۱۵ دی ۱۳۹۶
/ KermanNews

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان با اشاره به اینکه دشمن بر روی مطالبات مردم موج سواری کرد، اظهار کرد: باید بدانیم این دشمنان چه کسانی هستند که در جریان این آشوب ها مداخله کرده و این آشوب ها را هدایت کردند.

وی با اشاره به بزوم شناخت بستر آشبوب های اخیر افزود: با وجود اینکه رئیس جمهور آمریکا از این آشوب ها حمایت کرد اما نظام جمهوری اسلامی ایران با هوشمندی دستگاه های انتظامی، قضایی و بصیرت مردم آشوب های اخیر را مهار کرد.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه مطالبات قانونی و به حق مردم باید از راه قانونی دنبال شود، گفت: دشمنان کلید آشوب ها را با شعارهای حق مردم از جمله بیکاری، تبعیض و اقتصاد زدند تا در نهایت با ادغام حق و باطل فتنه به راه اندازند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با بیان این سئوال که آیا همیشه اوضاع به همین منوال است و دشمنان تا آخر روی همین موضوعات اقتصادی و معیشتی مردم شعار خواهند داد، ادامه داد: مسئولان باید به مطالبات به حق مردم به طور کامل و جامع توجه کنند تا دشمنان از این مسئله سوء استفاده نکنند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با تاکید به اینکه انگلیس، آمریکا و صهیونیست که با پول سعودی درصدد برپا کردن آشوب در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، عنوان کرد: قبل از اینکه موضوعات اقتصادی و معیشتی مردم را درگیر کند، باید مسئولان به مشکلات مردم رسیدگی کنند تا فرصت برای دشمنان ایجاد نشود .

امام جمعه کرمان با تاکید بر لزوم ولایتمداری مسئولان گفت: باید هوشیار باشیم چرا که دشمنان همواره در حال برنامه ریزی برای ضربه زدن به نظام هستند.

وی با اشاره به ماموریت های رضاخان در ایران به دستور استکبار، گفت: استکبار جهانی درصدد از بین بردن اسلام در ایران توسط رضا خان بود به گونه ای که تعطیلی جلسات روضه‌ امام حسین (ع)، حمله به حوزه‌های علمیه و روحانیت و کشف حجاب از توطئه های رضاخان برای نابودی اسلام در ایران بود.

امام جمعه کرمان یادآور شد: امام خمینی (ره) در سال ۵۷، پیروزمندانه توانست اسلام را از نابودی نجات دهد و احکام دینی را در ایران اجرایی کند.

گروه : اخبار استان کرمان
, , , , , , ,


لطفا معادله را تکمیل نمائید (به عدد) : *

کانال خبری کرمان KrChannel

دریافت آخرین اخبار کرمان در تلگرام :
@KrChannel

به تازگی در کرمان نیوز


تمامی حقوق طرح و محتوا نزد پایگاه خبری کرمان نیوز محفوظ می باشد.